PROJE TASARIMI

MÜHENDİSLİK FİZİBİLİTE ETÜDÜ & PROJE TASARIMI

Talep Analizi
Fizibilite Çalışması, Alan Etüdü
Tasarım & Projelendirme Çalışması
Uygulama ve İş Detay Projeleri ve Havuz İmalat Süreci

‘Su ve Sağlığın Buluştuğu Yüzme Keyfini Hayat Tarzına Dönüştürüyoruz.’

SANDORA sağlam mekanik yapıdaki iyi çalışan bir yüzme havuzunu projelendirirken; ruhunuza hitap edecek tasarımı yüksek verimli tasarruf sağlayan bir su arıtmayla beraber yapar. Değer katmanın bilinciyle sizlere duygusal tatmini ve işlevselliği beraber yaşatır.

Sistemlere kaliteyi uygularken standartlara uygun, rasyonel dokunuşuyla ezber bozan iş felsefesine sahip SANDORA su ortamlarını işlevsel olarak iyileştirir.

SANDORA MÜHENDİSLİK ekibini oluşturan çalışanlar alanında tecrübelidir ve sektörde yıllarını geçirmiş istekli, akılcı ve dinamik bir kadrodur. Proaktif SANDORA çalışanlarının eğitimleri bitmez, ekip çalışanlarının bilgi ve tecrübesi değerlidir. Birlikte düşünmenin sinerjisini benimseyerek; sizlere doğru hizmeti en doğru şekilde sunarlar.

SANDORA PROJE; Projelendirme süreçlerinde mesleğinin kazandırdığı beceriyi uygulayan, mesleğinin sınırlarını bilen ve yürüttüğü işe saygılı, iş becerisi gelişmiş en az 7 yıl deneyimli genç mühendis kadrodur.

SANDORA YAPIM; Yapım, onarım ve iyileştirme amaçlı tüm çalışmalarda işinde en az 10 yıl deneyimli olan Mesleki Yeterlilik Belgesi bulunan iş ustası ve yardımcı elemanlarla hizmet vermektedir. 
  Ulusal ve Uluslararası Standartların bilincinde olan SANDORA eğitimli teknik servis ağıyla Su Sistemlerine ve Mekanik Tesisatlara ömür katar.  
Merkez

Adres : Tavşanlı Mah. Atatürk Cad. No:23 A-0
41400 Gebze/ Kocaeli
Telefon : +90(536) 566 56 54
E-mail : sandoramuhendislik@outlook.com
Copyright © 2020
Sandora Mühendislik Ticaret Ltd. Şti.


Zoom Ajans Bilgisayar ve Yayincilik Hizmetleri